reklam ve tanıtım Reklam Ajansı
grafik tasarım reklam ve tanıtım
Megalomedya Reklam ve Tanıtım
| kim | ne yapar | ne yapmış | nerede |
     
1) Reklam ve Tanıtım
     a) Marka Oluşturma
     b) Slogan Yaratma
     c) Marka Kimliği
     ç) Kurumsal Kimlik
     d) İndoor - Outdoor
        Reklam Çalışmaları


2) Grafik Tasarım ve Matbaa
     a) Logotype - Amblem
     b) Kartvizit
     c) Antetli Kağıt
     ç) Katalog
     d) Broşür
     e) El İlanı - Flayer
     f) Cepli Dosya
     g) Dergi İlanları
     ğ) Bilboard, Dış Cephe Giydirme
     h) Afiş, Poster
     ı) Süreli Yayın, Dergi
     i) Özel Tasarım Davetiyeler
     j) Araç Giydirme
     k) Matbaa Baskı ve İş Takibi


3) Web Tasarım ve      Programlama
     a) Web Tasarım
     b) Programlama
     c) Online Alışveriş
     ç) Kurumsal Web Site
     d) Kişisel Web Site


4) Profesyonel Reklam
     Fotograf Çekimi

     a) Stüdyo Ortamında Fotograf
     b) Dış Mekan Fotograf Çekimleri
Grafik Tasarım ve Matbaa Hizmetleri
Cepli Dosya

Cepli dosyalar yazışmalarınızın, tekliflerinizin, sunumlarınızın hazırlandıktan sonra derli toplu bir şekilde sunulması için gerekli kurumsal materyaldir. Özel cd cepleri sayesinde interaktif cdlerinizi de içinde sunabileceğiniz. Evrak karışıklığı olmadan tamamen hizmetlerinizi anlatan ergonomik tasarımlarla şekillendirildikten sonra uzun ömürlü olarak kullanılabilecek bir üründür. Cepli dosyalarınızı tasarlıyor hizmetinize sunuyoruz.
 
Dergi İlanı

Dergi veya gazete ilanlarında ürününüzün, firmanızın tanıtımında dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de derginin sayfa mizanpajının reklam tasarımınızla karışmamasıdır. Kurumsal kimliğinizin hatlarını içeren tasarımla ilgi uyandıracak, dergiyi okuyan kişinin dikkatini üzerine çekecek çalışmalar her zaman amacına ulaşmıştır. İlk bakışta dikkatleri ilanınıza çekebiliyor, giriş, gelişme ve en önemlisi kitlelerin dikkatlerini dağıtmadan sonuç bölümüne kadar ulaştırabiliyorsanız başarılı bir dergi ilanına sahipsiniz demektir. Başarıya ulaştıracak dergi ilanlarını sizin için tasarlıyoruz.
 

Bilboard - Dış Cephe Giydirme

Bilboardlar, iç ve dış mekan reklamları yolda, metroda, otobüste ve bunun gibi insan trafiğinin fazla olduğu yerlerde sürekli karşımıza çıkmaktadır. Görsel iletişimin en büyük pastası haline gelmiştir. Binanızın dış cephesi reklamınızı yapmaya müsait ve siz de kendi markanızı binanızın dış cephesinde görmek istiyorsanız. Ürün ve firmanızı en iyi şekilde lanse edecek bilboard-iç mekan-dış mekan çalışmalarla hizmetinizdeyiz.

 
Afiş - Poster

Özel gün ve gecelerinizi, duyurularınızı, konserinizi, yeni çıkan ürününüzü ilgili kitlelerin hareket halinde olduğu mekanlarda da duyurmak istiyorsanız en iyi çözümlerden biri afiş-poster çalışmalarıdır. İşyerlerinin girişinde, bayilerin duvarlarında veya camlarında sıkça görmeye alıştığımız ve bize önemli mesajları anında ileten afiş-poster çalışmaları görsel iletişimde pazarı oldukça etkileyen çalışmalardır. Profesyonel grafik tasarım ve özenle hazırlanmış afiş-poster çalışmalarınızı hayata geçiriyoruz.
 
Süreli Yayın - Dergi

Süreli yayınlarınızı, dergilerinizin, profesyonel tasarımlarla buluşmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel grafik tasarımı ve planlı bir yerleşim yapısı olan süreli yayınlar ve dergiler okuyucuların beğenisini kazanmaktadır. Beğenilecek dergi tasarımları ve profesyonel bir planlama ile süreli yayın - dergi tasarımlarınızı yapıyoruz.

Copyright © Megalomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri | 2009       www.megalomedya.com.tr - info@megalomedya.com.tr
Selahattin Pınar Cad. Adıgüzel İş Merkezi No:17/15 Mecidiyeköy/İstanbul   İletişim: 0212 216 26 22 Faks: 0212 211 54 80