reklam ve tanıtım Katalog Tasarım, Reklam Ajansı
grafik tasarım reklam ve tanıtım
Megalomedya Reklam ve Tanıtım
| kim | ne yapar | ne yapmış | nerede |
     
1) Reklam ve Tanıtım
     a) Marka Oluşturma
     b) Slogan Yaratma
     c) Marka Kimliği
     ç) Kurumsal Kimlik
     d) İndoor - Outdoor
        Reklam Çalışmaları


2) Grafik Tasarım ve Matbaa
     a) Logotype - Amblem
     b) Kartvizit
     c) Antetli Kağıt
     ç) Katalog
     d) Broşür
     e) El İlanı - Flayer
     f) Cepli Dosya
     g) Dergi İlanları
     ğ) Bilboard, Dış Cephe Giydirme
     h) Afiş, Poster
     ı) Süreli Yayın, Dergi
     i) Özel Tasarım Davetiyeler
     j) Araç Giydirme
     k) Matbaa Baskı ve İş Takibi


3) Web Tasarım ve      Programlama
     a) Web Tasarım
     b) Programlama
     c) Online Alışveriş
     ç) Kurumsal Web Site
     d) Kişisel Web Site


4) Profesyonel Reklam
     Fotograf Çekimi

     a) Stüdyo Ortamında Fotograf
     b) Dış Mekan Fotograf Çekimleri
Web Tasarım ve Programlama
Web Tasarım

Firmanızın vitrini diye nitelendirdiğimiz web siteniz dışarıdan ilk bakışta sizi anlatabilmeli ziyaretçi üzerinde etki bırakabilmeli ve kullanıcıyı sıkmamalıdır. Menü düzenleri çok karışık olmamalı ve kullanıcının site içerisinde zaman geçirmesine, sizi daha iyi tanımasına yardımcı olmalıdır. Kullanılan görsellerin daha önce başka sitelerde kullanılmamış olmasına özen gösterilmeli, günlük iş hayatınızdaki profesyonelliğinizi tam anlamıyla aktarabilmelidir. Web sitesinin içerik girildikten sonraki hali karmaşık olmamalıdır. Ben iyi bir görsel vitrin istiyorum diyorsanız web tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 
Programlama

Web sitenizden ürün takip, sipariş takip, içerik yönetimi, üyelik takibi, ziyaretçi takibi, ziyaretçi veri girişi gibi karışık işlemleri tek bir yerden yöneterek sitenizin tüm hakimiyetinin elinizde olmasını istiyorsanız siteniz için yazabileceğimiz programları kullanabilirsiniz. Günlük girişler, tıklama oranlarınız, google (SEO) uyumlu bir web sayfasıyla google'da üst sıralarda çıkmaya yönelik yapacağımız sistemli çalışmalarlada hedeflerinize bir adım daha yakınsınız.
 

Online Alışveriş Sitesi

Ürünlerinizi online olarak satışa sunabilir. Kaliteli bir online alışveriş (e-ticaret) sitesiyle ürünlerinizi pazara sokabilir satış oranlarını online olarak arttırabilirsiniz. Standartlaşmış tasarımların dışına çıkarak kurumsal kimliğinize özgü sizi anlatan bir e-ticaret sitesiyle yola çıkmanın çok daha başarılı olacağı kanısındayız. Yapacağımız e-ticaret sitesi size özgün (unique) olacak ve tüm tasarım hakları size ait olacaktır. Kendi kurumsal yapınıza göre orjinal bir tasarım ve programlama sahibi olmak varken neden piyasadakilerin aynısı olmak isteyesiniz ki.

 
Kurumsal Web Site

Firmanızın temel hatları araştırıldıktan sonra kurumsal kimlik yapınıza uygun olarak tasarlanır. Firmanızın vizyon-misyon ve hedeflerinin içinde bulunduğu görsel galerilerinizi, ürünlerinizi, makina parkurunuzu, basında çıkan haberlerinizi, üretim kapasitenizi detaylı olarak çizelgelerle veya görsel daha farklı anlatım yollarıyla müşteri bilgilendirmesi ve sizi daha iyi tanıması için hazırlanır. Bir web sitesinde firmanızı anlatmanın en etkili yolu ziyaretçiye görsel bir doyum sağlamaktan geçer. Bir web sitesinin arayüzü (menüler, butonlar, içerisindeki kullanılcak her türlü görsel materyal) çok önemlidir. Görsel yönü kuvvetli programlaması kullanışlı web siteleri daima ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktadır.
Kişisel Web Site

Günlük olarak veri girebileceğiniz, içerisinde makaleleriniz, şiirleriniz, anlarınızın bulunduğu şahsa özel sitelerdir. Genellikle kurumsal yapıyı ifade etmez. Arkadaşlarınız ve okurlarınızla güzel saatler ve sosyal iletişim için kullanılmaktadır. Fotograf galerisi, video galerisi, üyelik sistemi ve üyelerin birbirleriyle mesajlaşma gibi fonksiyonları da bulunur. Web sitenizden binlerce belki milyonlarca insana seslenebilir, birçok şeyi paylaşabilirsiniz.
Copyright © Megalomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri | 2009       www.megalomedya.com.tr - info@megalomedya.com.tr
Selahattin Pınar Cad. Adıgüzel İş Merkezi No:17/15 Mecidiyeköy/İstanbul   İletişim: 0212 216 26 22 Faks: 0212 211 54 80